ZikoMcForum

Oh yeah!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-11-14 22:16:54

ZoooZoooleeek

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 31

Kanał - ZoooZoooleeek

Witam.
W tym wątku chcę zaprezentować swój kanał na portalu Youtube.com, a to i link:
www.youtube.com/user/ZoooZoooleeek
Są na nim let's playe z takich gier jak Minecraft, GTA San Andreas Multiplayer, Star Wars Clone Wars Republic Heroes czy Mirror's Edge. Znajdziecie tam także przeróżne gameplaye, alogi, śmieszne nagrania i tego typu rzeczy. Filmy wrzucam czasami, około 2/3/4 razy w tygodniu, jest to nawet spora liczba, a więc tym bardziej zachęcam do oglądania.
Jakość filmików oraz dźwięku zawsze jest dobra, więc się nie martwcie. Lagów podczas nagrywania nie mam wcale;)
PS. W tym temacie będę informować także o nowych filmach oraz krótko je opisywać.

Przed chwilą wrzuciłam trzeci alog, w którym mówię kiedy filmiki będą się ukazywać i składam specjalnie podziękowania dla Kevina ( Administratora tego forum ) za polecenie i kilka miłych słówek o mnie.
www.youtube.com/user/ZirokasPL - polecam!

Pozdrawiam serdecznie!

Witam ponownie
Przez kilka dni wrzuciłam kilka filmików, opiszę je:
- Informacje #6 ( wrzucone wczoraj ) - Info o livestreamie na tinychacie
- Informacje #7 ( wrzucone wczoraj ) - Info odnośnie zakładów dla żartów ( to dla jaj było, duude! ) ...
- Przegrane zakłady #0 i #1 ( wrzucone przedwczoraj, wczoraj ) - ZirokasPL oraz Kaczka < 3
- AudioLog #4 ( wrzucone przedwczoraj ) - Obczajamy to forum i poruszamy tematy hejterów i krytykujących mój kanał + dlaczego usunęłam vlogi.
-Let's Play Ace of Spades ( wrzucone przedprzedwczoraj ) - Nowa seria z gry Ace of Spades, nagrane z Kamilem i Kevinem, Part 1 ma 7 m i 33 s.

Chciałabym także podkreślić, iż dzisiaj odbył się tak zwany " live " na stronie www.tinychat.com/zooozoooleeek Odbyłam przemiłą oraz bardzo śmieszną rozmowę z moimi widzami. Był Ghost, był Kevin, był Kamil, był Adrian, wszyscy byli obecni Nawet VeskinJoy wszedł na chwilkę, gdyż zaprosiłam go poprzez Skype'a Ucieszyło mnie to niezmiernie, chociaż Veskin nie zamienił z nami ani jednego słowa :O xD

Mam na głowie do zrobienia kolejny odcinek z serii Minecraft: Zagrajmy z Zosią i niedługo jakaś mapka escepowa się pojawi ( mam nadzieję ) . Otóż, mam w planach trzy nowe serie, które niedługo się pojawią. Będą to:
-Gameplay z gry The Sims 2
-Minecraft: Mountain Survival ft. GhostRiderNaRowerze
-Oraz coś w stylu Wartych Poleceń użytkownika o nicku movieallproduction ( profesjonalny montaż: demones4 - dziękuje! ) I dziękuje Mercziemu, za tak dobry czas spędzony przy oglądaniu zerowego, jak i pierwszego odcinka tej serii. Radość jest niesamowita, gdyby siebie zobaczyć w takim programie.. Achh, te marzenia!

Jutro jakiś filmik z Minecrafta oprócz Zagrajmy z Zosią się pojawi. Mam nadzieję, że będzie to Mountain Survival ( Jeżeli ktoś nie kojarzy, odsyłam do kanału MagdalenyMariiMoniki czy też Huśka, razem kręcą tą serię. Jest to coś w stylu mapki skyblock, tylko o wiele większe i są zdecydowanie prostsze i łatwiejsze zadania ) .

Pozdrawiam serdecznie, Zosia.

PS. Że też chciało mi się pisać to wszystko ( A mamy godzinę 00.32 .... ) Pozdro jeszcze raz ;D

Hejka:D
Przed chwilą wrzuciłam filmik, w którym serdecznie zapraszam was na mojego bloga - Film jest ósmym odcinkiem informacyjnym.
Adres bloga: www.zooozoooleeek.blog.onet.pl - zapraszam!
Pozdro!


Siemka.
Kilka godzin temu dodałam kolejny odcinek z serii Minecraft Zagrajmy z Zosią. Spenetruję w nim jaskinie, znajdę monster spawner i porobię kilka ciekawych rzeczy.
Odcinek jest nagrywany na texture packu użytkownika Mr.Shihor ( jest na tym forum zarejestrowany ) .
Pozdrawiam, Zosia!

Witam po bardzo długiej nieobecności w tym temacie i wgl na forum. Przez te kilka tygodni wrzuciłam trochę filmów, więc je opiszę.
Let's Play Ace of Spades #1 Part 2/3 - Napieprzam dalej z Kevinem. Śmiejemy się z naleśników Kamila xD
Minecraft: Zagrajmy z Zosią #3 Part 2/3 - W dalszym ciągu penetruję kopalnie ;D Znajduję dwa kolejne monster spawnery, natykam się na twierdzę (tą kopalnię dodaną w 1.8) i znajduję wąwóz, a w nim redstone, złoto, lapis, ale bez diamentów -.-
Minecraft: Zagrajmy na Serwerach Multiplayer #4 - QuakeCraft: Razem z Mateuszem (Mr.Kwadratowy) i Patrykiem (TrackerPL) zwiedzamy serwer Mateusza. Serwer ogółem piękny, bardzo mi się podoba
Let's Play Mirror's Edge #0.5 Mini prolog - Przechodzę taki Mini Prolog w grze Mirror's Edge. uciekam przed glinami i dostarczam torbę Celeste
Niedługo nowa seria Let's Play.. CALL OF DUTY!

To na tyle. Dzięki za przeczytanie XD
Pozdrawiam!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl